czwartek, 6 sierpnia 2015

Recenzja: Neo Vision - Ruby Queen Brown {sponsored}

Witam Was, kochani!

Dziś zapraszam Was na kolejny sponsorowany przez Klenspop wpis o wspomnianych poprzednio soczewkach Ruby Queen Brown.
Hello, I'm pleased to show you another pair of circle lenses from Klenspop shop. Today I'll describe the Ruby Queen Brown pair.

  Neo Vision - Ruby Queen Brown
 Marka/Brand: Neo Vision
Średnica/Diameter: 14mm
Nadruk/Graphic Diameter: 13.8mm
Uwodnienie/Water Content: 38%
Krzywizna/Base Curve: 8.6mm
Uwodnienie/Life Span: 6 miesięcy/months
 Oto moja druga para soczewek firmy Neo Vision, tym razem w kolorze brązowym. Oczywiście w znanym nam opakowaniu z pełnym kompletem akcesoriów. Moc wynosi -7.5 dioptrii, jednak jak już wspominałam nie widzę w nich tak wyraźnie jak na przykład w Bunny Brown. Na podstawie moich doświadczeń jestem skłonna stwierdzić, że zależy to od firmy tudzież serii soczewek. 
It is my second pair of Neo Vision lenses this time in brown color. Of course I received a little box with all accessories. The power of lenses is -7.5 diopters.

  Są dostępne w mocach od zerówek aż do -10.00. Jednak w poprzednim wpisie o soczewkach Ruby Queen zapomniałam wspomnieć o fantastycznej wiadomości dla astygmatyków, ponieważ Klenspop oferuje te soczewki również jako toryczne!  (˶◠▿◠˶✿)
 They're available in all powers up to -10.00 diopters and also for astigmastic people!  (˶◠▿◠˶✿)
 

Zbliżenie/Closeup:
 wygoda/5
Są troszeczkę męczące. Nie uwierają, jednak są dosyć twarde. Choć moje oczy wcale nie przesuszają się w nich szybciej niż w innych soczewkach, to zwyczajnie są bardziej zmęczone.
kolor/5
Standardowy brąz, troszeczkę bardziej wbijający się w czerwony kolor. Jest bardzo ciepły, dosyć ciemny. Można go określić jako zbliżony do czerwonej ochry. Dla mnie stanowczo za ciemny.
 efekt: /5
Niestety, moim zdaniem zupełnie nie nadają się do jasnych oczu. Print jest bardzo mały, dodatkowo czarna obręcz przeplatana ciemniejszymi wstawkami optycznie pomniejsza jego zakres. Mimo tego jestem w stanie sobie wyobrazić, że na ciemnych oczach wyglądałby ładnie.
cena/5
Kosztują 21$.
 
comfort/5

They're a bit tiring because of it's hardness but not pinching. My eyes doesn't get dry too fast in them but runs down quickly.

color/5
Typical brown somehow going into red shade. It is warm and slightly dark. The best color I can compare it with is the red ocher. For me it's too dark.
effect/5
Unluckily I have to say these lenses aren't for light eyes like mine. The print is very small and the final effect is not nice. But still I can imagine they're pretty on dark eyes.
price/5
They cost 21$.

To wszystko na dziś, kochani! Pozdrawiam Was ciepło!
Thank you for reading!
http://reosia.tumblr.com/
https://www.facebook.com/etherialalseida
 https://www.facebook.com/HimeChatte
http://instagram.com/reosia#

10 komentarzy:

 1. Ładne są, ale fakt print jest za mały i tak jak w moim przypadku tak samo by wyglądały, słabo. Najgorsze jest to, że widzi się takie soczewki na zupełnie innych oczach (czyt. ciemne jak Koreańczycy mają) i myśli się, że są super a tu masz babo placek. Ja z kolei czekam na Bunny Color Brown c:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak. A ja czekam na Bunny Color Grey. c;

   Usuń
 2. Jak dotąd chyba najmniej efektowne z tych, które nam zaprezentowałaś. Co nie umniejsza im, że i tak ciekawie wyglądają :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie nosiłam soczewek kontaktowych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli nie masz ku temu konkretnych powodów, choćby estetycznych to oczywiście niepotrzebnie jest ograniczać dopływ tlenu do oka. c;

   Usuń
 4. Ciekawa jak ja wyglądałabym w takich soczewkach :P
  Pozdrawiam Vintedziankę!
  Zapraszam: www.lady-lepida.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością wyglądałabyś pięknie! :) Widzę, że mamy wspólne zainteresowania - na pewno poczytam Twoje posty w wolnej chwili.
   Również pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 5. Nie mam wady wzroku, co za tym idzie, nigdy nie nosiłam soczewek. Zawsze chciałam spróbować kolorowych, odjechanych, chociaż nie wiem czy kiedykolwiek się odważę, dotykanie oka mnie odrzuca. Pozdrawiam! :)

  http://dzisiejszy-makijaz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Mimo, że jestem fanką większych soczewek, te też wyglądają nieźle.
  wisniolinia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń